Публікації на тему: Фестиваль

Фестивалі

Фестиваль фарб «HOLI»

20 серпня 2017, 19:00

парк культури ім. І. Франка

Калуш, Сцена

HOLI Фестиваль фарб Танцювальні флешмоби Битва фарбами Mc Skuratoff Попередній продаж фарб : Скуратоф Дмитро www.facebook.com/D.KOLIRFEST  

Інше, Фестивалі

Фестиваль індійської культури

09 липня 2017, 14:00

Різні локації міста

Шановні мешканці та гості міста! Повідомляємо, що буде проводити свої виступи група фестивалю індійської культури вулицями міста: Богдана Хмельницького, пр. Лесі Українки, Винниченка, Грушевського.

Фестивалі
Вхід вільний

ФЕСТИВАЛЬ З ПОПЛАВОЧНОГО ВИДУ ЛОВЛІ 2017

11 червня 2017, 06:00

Парк культури ім. Івана Франка

У Калуші відбудеться Відкритий Фестиваль з поплавочної ловлі. Змагання відбудуться на озері у міському парку культури і відпочинку імені Івана Франка.

Публікації

Районний фестиваль для дітей з обмеженими здібностями провели в Калуші

Районний фестиваль для дітей з обмеженими здібностями провели в Калуші

12 травня у районному Будинку культури відбувся районний фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе!». Організатором виступив районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Фестивалі

Фестиваль Свято Бігусу

28 травня 2017

парк культури ім. І. Франка

З нагоди відзначення 580-ої річниці Дня міста Калуша, запрошуємо заклади ресторанного господарства та громадського харчування прийняти участь у єдиному в Україні гастрономічному фестивалі Бігусу.

Публікації

Фестиваль «Повір у себе» пройшов у Калуші

Фестиваль «Повір у себе» пройшов у Калуші

28 квітня 2017 року в приміщенні ПК “Мінерал” Калуським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено традиційний міський ХIV фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Повір у себе!”

вверх