Центральна бібліотека ім. Тараса Шевченка

Центральна бібліотека ім. Тараса Шевченка
зірочок - 4, відгуків - 1
м. Калуш, вул. Підвальна, 6
10:00 – 19:00, у суботу та неділю до 18:00
+38 (03472) 6-06-39

facebookvkontakte

Центральна бібліотека ім. Тараса Шевченка – комфортний, привітний і обладнаний технічно інформаційний центр, що має безліч ресурсів для робочих справ і дозвілля всієї родини.

Інтер’єр оформлено з використанням сучасного дизайну, що дає можливість відвідувачам відчути комфорт, затишок та вільний доступ до всіх ресурсів бібліотеки.

Матеріальна база центральної бібліотеки поповнилась якісним мультимедійним обладнанням, комп’ютерною технікою, електронними книгами та найновішою літературою.

Найціннішими надбаннями бібліотеки є подарунки з особистої книгозбірні Ігоря Насалика – раритетні видання «Кобзаря» 1888 та 1907 років видання, унікальна книга Михайла Грушевського 1922 року видання та репродукції маловідомих картин Тараса Шевченка, датовані 1911 роком.

До послуг читачів – абонемент, читальний зал, інтернет-центр, бібліотечна кав’ярня. Відвідувачі отримують читацькі квитки, які дають можливість користуватися всіма послугами бібліотеки безкоштовно. А саме – відкритий доступ до найновіших друкованих видань, біля 80 назв газет та журналів, користування електронними книгами, навчальною літературою on-line (пакет навчальної літератури в електронному варіанті видавництва «Центр учбової літератури» – більше 700 підручників з різних галузей), WI-FI та Інтернет-центром. В результаті його створення, бібліотека відкрила двері для своїх користувачів в світ безкоштовного Інтернету(пошук інформації, спілкування в соцмережах, зв’язок з рідними та друзями по Skype), надала доступ до нових інформаційних технологій і фактично – до знань всього людства.

Бібліотека також впроваджує проект «Інтернет – це просто». В рамках цього проекту відділом інформатизації та новітніх технологій центральної бібліотеки ім. Тараса Шевченка проводяться індивідуальні курси комп’ютерної грамотності для активних літніх людей. Метою проекту є забезпечення вільного й відкритого доступу до інформації, важливого для інтегрування літніх людей до спільноти, розширення простору спілкування, відродження нових життєвих імпульсів та інтересів, розвиток основ інформаційної культури.

Для бібліотеки було придбано систему автомат

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вверх