Калуський коледж культури і мистецтв

Калуський коледж культури і мистецтв
залиште відгук
м. Калуш, вул. Ковжуна, 44
+38 (03472) 2-04-29, 2-27-99

vkontakte

Калуський коледж культури і мистецтв функціонує в системі Міністерства культури і мистецтв України, та підпорядкований управлінню культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації. Навчальний заклад створений Міністерством культури України в 1954 році.
До 1962 року мав назву технікум з підготовки культурно-освітніх працівників і був розташований у місті Снятині. В 1976 році переведений в місто Калуш і перейменований Міністерством культури України в культурно-освітнє училище, а в 1990 році в Калуське училище культури.
В 2005 році Калуське училище культури перейменоване в Калуський коледж культури і мистецтв.

Калуський коледж культури і мистецтв акредитований Міністерством освіти і науки України за статусом вищого навчального закладу І рівня акредитації з правом видачі дипломів молодшого спеціаліста державного зразка.

В навчальному закладі, освітню і фахову підготовку здійснюють 83 викладачі, з них: 1 заслужений працівникк культури України, 3 старших викладачів, 8 викладачів – методистів, 39 – вищої категорії, навчається понад 400 студентів.

В навчальних корпусах – 50 аудиторій для лекційних, лабораторно-практичних та індивідуальних занять, студія звукозапису, комп’ютерний клас, хореографічні зали, бібліотека з читальною залою, студентське кафе, їдальня, гімнастичний зал.

За час свого існування Калуський коледж культури і мистецтв підготував понад вісім тисяч працівників культури – організаторів дозвіллєвої сфери, викладачів хореографії, артистів ансамблю народного танцю, викладачів образотворчого мистецтва, керівників творчих колективів пісенного, інструментального, хореографічного, театрального мистецтва, режисерів естради, організаторів видовищно-театралізованих, концертних програм, викладачів музики.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вверх