Фізкультурно–спортивний клуб «Нафтохімік»

Фізкультурно–спортивний клуб «Нафтохімік»
залиште відгук
м. Калуш, вул. Євшана, 9
08:00 - 20:00
+38 (03472) 4–27–61

Фізкультурно–спортивний клуб «Нафтохімік» (ФСК «Нафтохімік») заснований в листопаді 2003 року. Основна діяльність клубу – організація та проведення навчально-тренувальних занять, спортивно–масової і оздоровчої роботи з працівниками виробництв і структурних підрозділів ЗАТ «ЛУКОР» та ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», членами їх сімей, дітьми, підлітками, учнівською молоддю.

Для роботи клубу взято в оренду спортивне приміщення колишнього інженерного корпусу ВАТ «Оріана». В 2005 році до клубу приєднали дільницю з обслуговування стадіону «Хімік». При клубі створено ДЮСШ, де з дітьми займаються професійні тренери з таких видів спорту, як спортивна гімнастика, легка атлетика, шахи, спортивне орієнтування та туризм.

Для дорослих проводяться робітничі літні та зимові спартакіади з основних видів спорту, а саме: з футболу, волейболу, настільного тенісу, гирьового спорту, армрестлінгу, шахів, шашок, плавання, а в літній період збір грибів, рибна ловля, туризм. Проводяться різні міні–спартакіади, приурочені визначним датам нашої держави та пам’ятним подіям в житті підприємств.

В приміщенні клубу працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів, спортивного танцю, тренажерний зал. В клубі щоденно займається більше 100 чол.

Перегляньте також

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вверх