Будинок культури ім. Антіна Могильницького

Будинок культури ім. Антіна Могильницького
зірочок - 5, відгуків - 1
м. Калуш, вул. Івано-Франківська, 175
09:00 – 17:00
+38 (03472) 6-30-84

Будівництво Будинку культури розпочато у 1939 році спільними силами та коштом громади, на той час села Підгірки, Калуського району. На жаль, війна, що розпочалася 1 вересня 1939 року, не дала закінчити добру справу. Будівництво було відновлено у 1950 році і завершено в 1956. Цього ж року в серпні було відкриття закладу.

У 1980 році с. Підгірки приєднали до м. Калуша і клуб був перейменований на міський будинок культури. 14 квітня 1995 року, згідно з рішенням виконавчого комітету Калуської міської ради назву міського будинку культури змінено на «Будинок культури ім. Антіна Могильницького».

Зараз будинок культури – структурний підрозділ управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради. Творча діяльність спрямована на створення, збереження, розповсюдження та популяризацію культурних надбань.

Будинок культури ім. Антіна Могильницького – місце, де вирують емоції, лунає музика та панує мистецька атмосфера. Творчий колектив закладу – це арсенал унікальних і талановитих, артистичних і креативних калушан та підгірчан. Все це – невід’ємна частина повсякденної праці колективів любительських об’єднань. Будинок дає змогу плідно працювати як самодіяльним артистам старшого покоління, так і молоді та дитячим колективам, а також надає платні послуги: оренда глядацької зали та окремих приміщень, оренда костюмів.

При Будинку культури працюють творчі колективи:
– Народна аматорська чоловіча хорова капела «Прометей»
– Народний аматорський оркестр народних інструментів
– Хореографіний гурток «Підгоряночка»
– Театральна студія «Прем’єра»
– Вокальна студія «Дебют»
– Літературно-поетичний клуб «Магія пера»
– Любительське об’єднання «Літа на осінь повернули»

Перегляньте також

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вверх