Афіша подій.. Афіша

Хотінські Фестини «Співаю тобі мій рідний край» Література, Мисцетво, Музика, Фестивалі

17 вересня 2017, 16:00

Радо запрошуємо та гостинно зустрічаємо! У Програмі: Фокстрот «Вуличні музики»; Гостина від Оксани «Дерта картопля і до картоплі»; Презентація книги В. Воробця; Тепле частування «У казані Назар варить узвар» Змагання з арм-реслінгу «Хотінський силач»; Фотозона; Гра в мегашашки; Святковий аква-грим; Концерт за участі колективів та аматорів міста; Українські гопа-танці під відкритим небом;

Остання літня практика в парку Інше

27 серпня 2017, 09:00

Ось ужe і добігає літeчко 2017 року до завeршeння, тож провeдeмо його гідно нашим заняттям в парку! Чeкаю вас нeзмінно на нашому місці біля скeйтпарку о 9.00! Бeрeмо крім карeматів і зручного одягу, тeрмоси з чайом-какаом і пeчeньки…будeм ділитися вражeннями від літа!)

Oleg Makarchuk and Roland Brevko at Maxwell Pub Музика, Нічне життя

26 серпня 2017, 20:00

Друзі, запрошуємо вас відпочити від метушні робочого тижня і насолодитися суботнім вечором під круті джазові композиції у Maxwell Pub! Oleg Makarchuk і Roland Brevko на своїх вінтажних гітарах типу арчтоп передадуть істиний колорит джазового звучання!

Проведення підсумків акції «Я люблю Україну» Інше

25 серпня 2017, 12:00

В приміщені магазину Проспект будуть проведені підсумки акції «Я люблю Україну. Буде визначено переможця та відбудеться вручення головного призу. А також всім учасникам заохочувальні призи.

ВареникFest Фестивалі

24 серпня 2017, 17:00

Програма: Гостинне подвір’я – пригощання варениками з різними начинками; Розважальна програма троїстих музик. Народні забави; Майстер-клас з народного танцю;

Святкова концертна програма за участі гурту «Без обмежень» Музика, Нічне життя

24 серпня 2017, 21:00

Український рок-гурт, що розпочав свою діяльність із Мукачева (Закарпаття) у 1999 році.[1] Склад гурту впродовж часу змінювався, його лідером і вокалістом є Сергій Танчинець. У репертуарі гурту є пісні українською, а також англійською та російською мовами. Приходьте, будемо чекати на зустрiч!

Національне Українське шоу «Люті Козаки» Інше

24 серпня 2017, 18:00

Бойові розваги: стрільба з лука метання ножів майстер- клас із шаблею богатирські випробування з колодою Сценічна програма: показовий номер «Козацька звитяга» театрально бойовий номер «Як в козаки приймали» конкурс програма та випробування для глядачів

Мистецький пікнік Інше, Література, Мисцетво, Музика

23 серпня 2017, 18:00

Презентація мистецтва аеродизайну Квест-програма «Хай в серці кожної дитини, живе любов до України» Художня майстерня ( виставка картин, можливість спробувати себе у ролі художника) Літературна майстерня (Місце де можна послухати вірші та спробувати себе у ролі летератора ) Голос міста (Тематичні пісні на патріотичну тематику) Фото-зона (селфі на фоні пазла прапора)

Фестиваль фарб «HOLI» Фестивалі

20 серпня 2017, 19:00

HOLI Фестиваль фарб Танцювальні флешмоби Битва фарбами Mc Skuratoff Попередній продаж фарб : Скуратоф Дмитро www.facebook.com/D.KOLIRFEST  

Тайський масаж Інше

12 серпня 2017, 10:00 - 13 серпня 2017

Впeршe в місті Калуш будe проводитись сeнс тайського масажу протягом двох днів - 12-13 сeрпня. На вибір є аж чотири види масажних комплeксів.

Теренова гра «Незалежність» Інше, Спорт

12 серпня 2017, 09:00

Це є рольова або сценарійна гра, яка відбувається на відкритому терені за чіткими правилами. Всі ігри відповідають леґенді табору і конкретно темі дня, в який вони проводяться.

Навчання: Догляд за немовлям Навчання
Вхід: 30 грн

06 серпня 2017, 13:00

Ти майбутня мама? Перечитала багато літератури та всерівно підступають думки: "Як все буде?", "Чи я справлюсь?" Навчання для мам допоможе тобі знайти відповіді на усі ці запитання.

вверх