У місті планують встановити 25 нових контейнерів для сміття


Цього року у Калуші по Програмі охорони навколишнього середовища планують обладнати 25 закритих контейнерних майданчиків, повідомляє Kalush-online з посиланням на Калуш ФМ.

За рахунок екологічних коштів міського бюджету на ці роботи Програмою передбачено 500 тисяч гривень. Майданчики будуть розміщені на території як багатоповерхової забудови міста, так і приватного сектора.

Зокрема, на території, яку обслуговує КП «ЖЕО №1», встановлять один майданчик – на м-ні Шептицького,4, а на території КП «ЖЕО №4» – шість: на вул. Пушкіна, 15-15 в, Січових Стрільців, 11 і 34 а, Б. Хмельницького, 19, Б. Хмельницького, 21-23 та О. Тихого, 2-4.

Щодо приватного сектора, то тут передбачено спорудити 18 майданчиків:

у Підгірках – три: на вул. Братів Козаків (біля могили Січовим Стрільцям), на вул. Вороного і вул. Новацькій;

у Хотіні – сім: на вул. Шкрумеляка, Київській, Гайдамацькій (біля моста), Йосипа Сліпого (біля будинку культури), Козацькій, Львівській-Сковороди та Пилипа Орлика;

на Загір’ї – три: на вул. Сагайдачного (біля колії), Писарській та Крип’якевича;

на Височанці – п’ять: на вул. Ломоносова, Курбаса, Чехова, Височанка (біля будинку панахиди) та Банянській (поворот на вул. Виговського).

Відповідно на кожному майданчику буде залита бетонна площадка, яку огородять з трьох боків, а в приватному секторі ще й зроблять накриття.

За словами Любові Тимків, наразі УЖКГ вже виготовило для цих робіт проектно-кошторисну документацію, яку подало в КП Івано-Франківської обласної ради «ПРО-ЕКСПЕРТ» на експертизу. Відтак після отримання позитивного висновку експертизи буде укладена угода з підрядною організацією на виконання цих робіт.

Додамо також, що для нових майданчиків необхідно закупити і 69 нових баків для сміття, бо старі не підходять. Відповідно на сесії Калуської міськради, яка відбулася 25 травня, КП «Екосервіс» передбачили 100 тисяч гривень на закупівлю перших 15-ти контейнерів.

Вартість одного такого металевого бака становить близько 7 300 гривень.

У 2015-2016 роках у Калуші обладнали шість таких майданчиків.

Коментарі

вверх