У мікрорайоні «Підгірки» пройшло свято богатирів


Розпочалось свято з благословення отця-пароха Михайла Бойчука, звертаючись до присутніх він наголосив: «Спорт – це насамперед здоров’я дітей, формування здорового покоління, гідних захисників Вітчизни. Хай це стане доброю традицією нашого культурного закладу». повідомляє сайт Kalush online з посиланням на відділ культури, національностей та релігій.

На спортивному святі свою пісенну творчість дарували вихованці вокальної студії «Дует» Софійка Гошовська та Максим Кирилишин, а також вихованці вокального гуртка «Дебют», Яна Рудик та Катруся Чернега.

Вісім юнаків в упертій боротьбі  демонстрували чудову техніку, тактику та волю до перемоги у п’яти конкурсах цього змагання. А родзинкою свята була участь отця Михайла, який продемонстрував свої спортивні вміння. Цим він показав, що можна бути сильним і духовно, і фізично, а це є непереможно.

Кращих із кращих визначало кваліфіковане журі, серед якого були майстер з боксу Богдан Когут, депутат міської ради Богдан Стефанишин, спртсмен Тарас Чолій та любитель спорту, житель Підгірок Юрій Ковтун. За результатами всіх конкурсів «Кубок Богатиря» здобув Андрій Дзундза, друге місце – Максим Смольський, а третє – Артем Сушко. Під оплески присутніх  переможцям були  вручені  дипломи, грошові призи і медалі відповідних ступенів, а учасникам подяки та сувенірні подарунки.

На закритті змагань у своєму  виступі голова журі високо оцінив важливість  цього заходу, роботу адміністрації закладу, а спортсменам побажав бути кращими – у навчанні, спорті, поведінці,  як це і годиться справжнім  українцям.

  

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вверх