У Калуші презентували дитячі малюнки на тему «Легенди і міфи Калуша»


25 травня  у виставковій залі м. Калуша пройшла презентація  планеру «Легенди і міфи Калуша».

Пленер (фр. en plein air – відкрите повітря) — у живописі термін, який позначає передачу у картині всього багатства змін кольору, зумовлених дією сонячного світла й атмосфери.

На пленер зареєструвалось понад п’ятдесят учасників – діти віком від 6 до 15 років. Для кращої роботи  всіх учасників  розділили на дві групи. Молоді митці віком до 10 років творили у центральній дитячій бібліотеці, а старші – від 10-ти років у виставковій залі. Атмосфера була досить теплою, незважаючи на похмуру погоду за вікном. Робота над рисунками  тривала  близько трьох годин. Ті, хто справився з роботою швидше, змогли переглянути мультфільм у бібліотеці. Діти малювали та спілкувались між собою, розповідаючи різні історії, які вони знають про власне місто. Деякі цікаві факти їм розповів директор  музейно-виставкового центру  Артур Єфремов.  Наприклад, де саме серце міста Калуша? Це питання для себе повинен ставити кожен мешканець міста.  Бо тільки правильні питання породжують критичні думки.

 

Що ж, як годиться, кожен пленер завершується переглядом робіт, який  відбувся у виставковій залі.  З вітальним словом до учасників звернулися заступник міського голови Любов Максимович та начальник управління культури, національностей та релігій Іванна Гринів. Вони також вручили всім учасникам пам’ятні  заохочувальні призи – альбоми для малювання.

 

Коментарі

вверх