Калуські талановиті діти побували на відпочинку в Очакові


Протягом 7 днів  переможці Шкільної ліги  сміху (команди Вістівського, Новицького, Тужилівського і Підмихайлівського НВК)  та  зразковий аматорський духовий оркестр Підмихайлівської дитячої музичної школи відпочивали в санаторії «Борисфен» і  на турбазі «Очаків».

Перебуваючи в Очакові, діти взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Військово-Морських Сил  України, відвідали підшефну військову частину А2637 ВМС ЗС України, над якою Калуський район  вже 22 роки здійснює шефство. Військові моряки  показали дітям озброєння, казарму, навчальний клас,  приміщення штабу військової частини. За сприяння командування підшефної військової частини дітям організували екскурсію в місцеві музеї  та  на   розвідувальний корабель спеціального призначення Військово-Морських Сил України «Переяслав», який на даний час  базується в Очакові. Незабутньою для всіх стала  прогулянка по морю на катері і відвідування  Кінбурнської коси, повідомляє Кalush online з посиланням на Калуську РДА.

Під час відпочинку зразковий аматорський духовий оркестр Підмихайлівської дитячої музичної школи забезпечив музичним супроводом урочисті заходи, присвячені  Дню Військово-Морських Сил  України. Справжнє свято для мешканців та гостей міста Очаків духовий оркестр створив своєю концертною програмою на центральній  площі міста. Духовий оркестр виконував музичні композиції різного характеру від козацьких маршів до сучасних мелодій.

Під час відпочинку діти  купалися в морі, гуляли на березі, приймали лікувальні процедури,   розважалися, відвідували дискотеку. Додому   приїхали засмаглими,  з позитивними емоціями, гарними враженнями.

   

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вверх