Калушанин долучився до створення нової української соцмережі «Ukrainians»


Команда з 30 програмістів із StartupSoft разом з Олександрою Струмчинською розробила українську соцмережу одночасно для трьох платформ: web, iOS i Android.

Долучився до розробки українського продукту і калушанин, громадський активіст Ярослав Шевчук.

Журналіст Кalush-online взяв коментар у Ярослава стосовно запуску нової соцмережі:

«15 травня вступив в дію наказ Президента України про блокування російський інтернет ресурсів, зокрема відомих соціальних мереж ВК та ОК. Усвідомлюючи що Україні потрібний продукт ми взялися за його розробу» ‒ розповідає співорганізатор проекту.

«Створенням займається  команда програмістів, їм допомагає Олександра Струмчинська, яка займається рекламою продукту. Спочатку було оголошено збір підписів щоб ми зрозуміли чи актуальною є ідея. Поставили собі за мету до 1 червня зібрати 50 тис. підписів. Цей бар’єр спільною працею та зусиллями ми подолали за 4 дні. Нещодавно була запущена бета-версія сайту де поки що доступна лише реєстрація профайлу. Як можемо спостерігати за статистикою відвідувань людям цікавий проект, є бажання користуватись українським продуктом, а також маємо чудову змогу довести собі і світу, що українці також здатні на щось велике» ‒ говорить Ярослав Шевчук.

Славік разом з Олександрою займаються рекламою у PR – відділі

Перейти та подивитися на нову соцмережу Ukrainians ви маєте можливіть тут.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вверх