Публікації

Публікації

Калуські талановиті діти побували на відпочинку в Очакові

Протягом 7 днів переможці Шкільної ліги сміху (команди Вістівського, Новицького, Тужилівського і Підмихайлівського НВК) та зразковий аматорський духовий оркестр Підмихайлівської дитячої музичної школи відпочивали в санаторії «Борисфен» і на турбазі «Очаків».

Публікації

Незабаром дослідники презентуватимуть калушанам археологічні дослідження середньовічної криниці

У понеділок, 10 липня о 15 годині у приміщенні меморіального музею «Калуська в’язниця» (вул. Січинського 6) відбудеться презентація матеріалів археологічних досліджень Замкової криниці.

Публікації

Знай наших! На змаганнях з фрі-файту калушанин Едуард Богачук у першому раунді здолав суперника (відео)

В одному з поєдинків на змаганнях з Фрі-файту, що транслюються на телеканалі UA:Перший, зійшлися калушанин Едуард Богачук та Сергій Астапов із Дніпра. Вони змагались у ваговій категорії 70,3 кг.

Публікації

Калушан запрошують допомогти упорядкувати та відновити давню замкову криницю

Активісти та працівники музею «Калуська в’язниця» планують упорядкувати територію знайденого об’єкту та зробити її привабливою для міських жителів та туристів. Також вони просять волонтерської та фінансової допомоги у небайдужих калушан.

Публікації

У Калуському римо-католицькому костелі пройшов вечір хорової музики

27 травня о 18:00 год. у римо-католицькому костелі святого Валентина відбувся вечір хорової музики за участі хору Калуського коледжу культури і мистецтв, камерного хору “Галицькі передзвони”, соло – Христини Петрів, соло – Оксани Солоджук.

вверх