Публікації

Публікації

У центрі громадських ініціатив «Вільний простір» говоритимуть про майбутнє кінотеатру «Відродження»

У п’ятницю, 16 лютого, о 17:00 у Центрі громадських ініціатив «Вільний Простір» (знаходиться за адресою: Площа Героїв 28), пройде обговорення подальшого існування практично зруйнованої будівлі колишнього кінотеатру “Відродження”.

Публікації

У Калуші пройшла концертна програма «Весна до нас прийшла і надію на тепло принесла»

11 лютого в Палаці культури «Мінерал» відбулася концертна програма «Весна до нас прийшла і надію на тепло принесла» за участі вокальної студії “Дует” та зразкового танцювального колективу “Потіха”.

Публікації

Розвиток туризму на Прикарпатті : досягнення та плани на майбутнє

11 грудня з ініціативи управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації за участю представників райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад відбулася нарада, на якій підбили підсумки роботи у сфері туризму області у 2017 році.

Публікації

Посольство Японії пригощало Калуським пивом з нагоди Дня народження їхнього імператора

Посольство Японії в Україні організувало в Києві прийом, присвячений 84-ій річниці від дня народження Його Величності Імператора Японії Акіхіто, в готелі “Інтерконтиненталь”.

Публікації

Калуські талановиті діти побували на відпочинку в Очакові

Протягом 7 днів переможці Шкільної ліги сміху (команди Вістівського, Новицького, Тужилівського і Підмихайлівського НВК) та зразковий аматорський духовий оркестр Підмихайлівської дитячої музичної школи відпочивали в санаторії «Борисфен» і на турбазі «Очаків».

Публікації

Незабаром дослідники презентуватимуть калушанам археологічні дослідження середньовічної криниці

У понеділок, 10 липня о 15 годині у приміщенні меморіального музею «Калуська в’язниця» (вул. Січинського 6) відбудеться презентація матеріалів археологічних досліджень Замкової криниці.

Публікації

Знай наших! На змаганнях з фрі-файту калушанин Едуард Богачук у першому раунді здолав суперника (відео)

В одному з поєдинків на змаганнях з Фрі-файту, що транслюються на телеканалі UA:Перший, зійшлися калушанин Едуард Богачук та Сергій Астапов із Дніпра. Вони змагались у ваговій категорії 70,3 кг.

Публікації

Калушан запрошують допомогти упорядкувати та відновити давню замкову криницю

Активісти та працівники музею «Калуська в’язниця» планують упорядкувати територію знайденого об’єкту та зробити її привабливою для міських жителів та туристів. Також вони просять волонтерської та фінансової допомоги у небайдужих калушан.

вверх